Deelnemers 2018, stand per 26 april..

Naam Telefoon Aanbod addres Website  
Jan Koopman 06-1527 6665 Aardbeien info@jakoma.nl www.jakoma.nl  
Bloemen Groot Jebbink 0573-451407 Planten grootjebbink@hetnet.nl www.grootjebbink.com  
FloraFrits 06 5160 2861 Bloemschikken info@florafrits.nl www.florafrits.nl  
Cactushandelaar Gerrit Melissen 0346-213366 Cactus      
Huub Kwak Dahlia's 0543-562482 Dahlia's kwak-huppel@hetnet.nl kwak-huppel@hetnet.nl  
Björn & Marieke’s Bloembinderij  0545-478781 Planten en bloemen info@bjornenmariekesbloembinderij.nl www.bjornenmariekesbloembinderij.nl  
Zorgboerderij Hasselo 0545-261416 Zorgboerderij info@zorgboerderijhasselo.nl www.zorgboerderijhasselo.nl  
Fuchsiavereniging NKVF Oost Gelderland 0315-324535 Fucchsia's j.w.wisselink@hetnet.nl j.w.wisselink@hetnet.nl  
ter Braak Cultuurtechniek en  Haardhout 06-1264 3026 Cultuurtechniek en haardhout info@terbraakcultuurtechniek.nl www.terbraakcultuurtechniek.nl   
Ton Kooijman 0546-823873 Hemerocallisen tonkooijman@hotmail.com tonkooijman@home.nl  
De Tuinen van Geerdink 0545-292568 Planten en tuinontwerp post@tuinenvangeerdink.nl www.detuinenvangeerdink.nl  
Atelier Anouk 06-1017 2570 Kunst anoukdegroot@hotmail.nl www.atelieranouk.com   
Kwekerij De Boschhoeve 026-4821231 of 0318-633992 Planten info@boschhoeve.nl www.boschhoeve.nl  
Gerda en Rien Garthoff 0545-472272 Kunst ggarthoff@gmail.com ggarthoff@gmail.com  
Jet Heusinkveld 0543-474719 en 06-19103980 Kunst jetheusinkveld@gmail.com www.beeldenvanjet.nl   
Pallethoutdecoratie A3V 0315-244140 of 06 830 619 30 Pallethout decoratie a3v@pallethoutdecoratie.nl www.pallethoutdecoratie.nl   
Erik Bretveld Potplanten 06-5360 8515 Potplanten info@babako.nl www.babako.nl   
Ap Peppelenbos Rotsplanten 0575-540791 en 06-5253 6795 Rotsplanten a.peppelenbos@upcmail.nl www.lewisiatuin.nl   
Familie Bannink   Rhododendrons joyccce_s@hotmail.com    
Rozenrijk 06-38 527 699 Rozen info@rozenrijk.nl www.rozenrijk.nl   
Truus Hiddink 0315-242765 Sieraden gj.hiddink@kpnmail.nl    
Marianne Steffens-Lamtink 0546-865488 of 06-29 34 25 67 Tuinkunst maristef48@icloud.com    
De Vlier Geur en Kado 06-5313 9604 Kunst en Aloe Vera hrijkse@hotmail.com    
Kolkman Floors 0545-291485 Tuinmachines info@kolkman-floors.nl www.kolkman-floors.nl   
Timmerbedrijf Jan Reimerink 06-4045 8411 Timmerbedrijf info@janreimerinktimmerbedrijf.nl www.janreimerinktimmerbedrijf.nl   
VAN Berkel en Slinge Jacqueline Collou 0545-477587 Agrarisch natuurbeheer info@vanberkelenslinge.nl www.vanberkelenslinge.nl   
Kwekerij de Beeksterhof 0523-612822 of 06-2735 3852 Planten beeksterhof@planet.nl www.kwekerijdebeeksterhof.nl   
Stg Vrienden vd Mallumse Molen 06-1072 6383 Vrienden van de Mallumse Molen lasonder@canaldigitaal.nl    
Vogelwerkgroep Berkelland 0545-473058 Vogelwerkgroep info@vogelwerkgroepberkelland.nl www.vogelwerkgroepberkelland.nl   
Wereldwinkel Eibergen 0545-474965 Wereldwinkel info@wweibergen.nl www.wweibergen.nl   
Hostavereniging   Hosta's hans@hostavereniging.nl    
Loca Kweek bv 0611372364 Paddestoelen locakweek@gmail.com    
Sandra en Evert Schouten Kruiden)   Kruiden schoutenskruiden@gmail.com    
Bennie en Tonnie Woerts 0573-461400 Planten b.woerts3@upcmail.nl    
W. Geurink   Planten, Brocante en glaswerk. marcelruurlo@gmail.com     
Hobbykwekerij het Jagertjeshof   Planten info@jagertjeshof.nl    
Zaden en Zo 06-10341779 Zaden  info@zaden-enzo.nl www.zaden-enzo.nl   
Culibes, Twentse Vliermagie 074-2 666 176 Kruiden culibes@gmail.com www.culibes.nl  
Ronald La Brijn   Boeken brijnla@xs4all.nl    
Carla slotboom thuinte 0545 296714 Manden en wilgetakken hansencarlaslotboom@live.nl    
Marcel Tross 0545 293003 Pomoloog info@pomoloog.nl www. pomoloog.nl  
Fima Goossens 06 - 54 75 69 13 Eenjarigen info@kwekerijgoossens.nl    
Geldersche KasteelenLandschap   Geldersche KasteelenLandschap N.Burgers@glk.nl    
Pieter Nijhoff 06-81131819   www.pietersplanten.nl    
Erik Hiddink 06-31236061 Stapeltuin erik@stapeltuin.nl www.stapeltuin.nl   
Hendrik Wikkerink   Volkstuinen hendrikjwikkerink@hetnet.nl    
Overig betrokken          
           
Bonsaivereniging 0545-291141 (J. Brouwer) Bonsaivereniging      
Cactusvereniging 0545-472778 (Diddy Hoogstraten) Cactusvereniging www.succulenta.nl    
EHBO   EHBO vereniging evenementen@ehbo-eibergen.nl     
Estinea  088-4950710 Estinea  team.WAmallumsemolenweg112@estinea.nl 
Imkervereniging   Imkervereniging      
IVN afd Groenlo/Eibergen/Neede 06-53690089 (Ben ter Braak) IVN benterbraak@kpnmail.nl    
Josefien Geerdink (Kinderactiviteit) 074-2429512 Kinder activiteit josefien_geerdink@hotmail.com     
Muldershuis 0545-472334 of 06-16163729 Restaurant info@hetmuldershuis.nl www.hetmuldershuis.nl
Marianne Holtslag (kruiden) 0545-292730   deblauwelis@gmail.com    
Schapen en boomonderhoud 06-52627289 (O'Hara)   www.oharabegrazing.nl    
Springkussen HBB Verhuur Beltrum   info@hbbverhuur.nl    
Willems Sierbestrating Willems 0545-481215 of 06-54381420   info@willemssierbestrating.nl www.willemssierbestrating.nl  
Groei & Bloei T.A. Schravesande 0545-276653   info@berkelland.groei.nl www.berkelland.groei.nl  
Bloemschikken Mw. A. Willemsteijn   adanelw@kpnmail.nl    
Kruidenhof secr. H. Bastiaansen 0544-462198 (0545-472200 = Kruidenhof)    kruidenhof-te-mallum@hotmail.com  
Broodbakken Mallumse Molen Geert Hebels 0545-473525        
Tuinschilderijen Inge Meuleman 0573-750228 of 06-4032 6519 Tuinen om van te houden info@tuinenomvantehouden.nl www.tuinenomvantehouden.nl  
Tijdschriften          
Groei & Bloei     redactie@groei.nl    
Noaber Anja Bluemink 0573-461549   agenda@naober.nl